Культура
Названо переможця конкурсу «Корюківка колядує»
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2019/01/50448700_2230119740385697_5543106473212510208_n-e1548403606848.jpg)
Ансамбль «Ритм» на головній сцені Корюківської громади отримав винагороду за перемогу в конкурсі «Корюківка колядує», про це у Facebook повідомляє Володимир Онищук.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Конкурс на найкреативнішу шпаківню
Протягом різдвяних свят тривав конкурс «Корюківка колядує» на найкрасивішу та найкреативнішу колядку. Свої творчі здобутки продемонстрували учасники з Корюківки, Наумівки та Городні. Переможцем став ансамбль «Ритм», керівник – Людмила Мартинова. Під час святкування Дня Соборності переможців нагородили призами – грошовою винагородою та музичним інструментом тамбурином.