Культура (Вiдео)
Гончар із Чернігівщини потрапив до всеукраїнського проекту (Відео)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2019/04/56474664_638072813272871_6427229373744545792_n-e1554445096609.jpg)
Луцук Олег – майстер-гончар, скульптор, фотограф, вихователь. «Кожен може взяти глину і створити щось своє», – переконаний він. Його майстерня вже вісім років служить візитівкою селища Стольного, що на Менщині.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гончар зі Стольного створив «смайлики» по-українськи (Відео)
Майстер-гончар працює з «живим» матеріалом – глиною. Йому подобається створювати оригінальних казкових тварин і ділитися досвідом. У його майстерні гончарній справі навчалися понад 400 дітей. А його роботи охоче розкуповують поціновувачі «глиняних чудасій», серед яких є багато відомих в Україні та за її межами людей.
«Мрію, аби з’явився учень, якому я зможу передати все, що тут маю», – зазначає Олег Луцук.
Більш докладно – на відео в проекті «Назустріч Сонцю».