У Чернігові нетверезий водій спровокував дорожньо-транспортну пригоду
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2019/04/56569037_2018485301789143_2052877226549968896_n-e1554889663472.jpg)
Подія трапилася на вулиці 1-ї Гвардійської Армії близько другої ночі. Прибувши за вказаною адресою, інспектори встановили, що 61-річний водій, керуючи автомобілем ЗАЗ, не дотримався безпечного бокового інтервалу та допустив наїзд на припаркований автомобіль Daewoo Matiz.
Про це повідомляють у патрульній поліції Чернігова.
Кермувальник запевняв інспекторів, що вживав спиртне одразу після скоєння дорожньо-транспортної пригоди. Огляд на стан сп’яніння, який проводився у медичному закладі, зафіксував у нього 1,35 проміле алкоголю, що майже в 7 разів перевищує допустиму норму.
Охоронці порядку оформили на водія-винуватця адміністративні матеріали за ст. 124 (вчинення ДТП) та ч. 4 ст. 130 (вживання алкоголю водієм транспортного засобу після дорожньо-транспортної пригоди за його участі) Кодексу України про адміністративні правопорушення.