День довкілля у «Мудрангеликах»: дитяча ініціатива, що здатна зберегти екологію міста (Фото)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2019/04/57319792_1970261133082943_3384555330145878016_n-e1555739763465.jpg)
Діти, батьки та педагоги чернігівської приватної школи «Мудрангелики» вийшли на колективне прибирання території у історичному центрі міста.
Такий суботник приурочений до Всеукраїнського дня довкілля.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Приватна школа «МудрАнгелики» на сцені об’єднала батьків та дітей
За словами педагогів, екологічний напрям виховання дітей є власною ініціативою школи та направлений на формування в учнів закладу навичок поведінки на природі та збереження довкілля, що дуже важливо для підростаючого покоління.
У дітей такий захід викликає неабияке захоплення. Вони залюбки взялися за мітли та граблі, аби прибрати минулорічне листя та сміття з прилеглої до школи території. Кажуть, що таким чином кожен із них вносить власний вклад у чистоту міста.
До того ж, спільна робота з дорослими є не тільки позитивним прикладом екологічної поведінки, а й підтримкою дитячої ініціативи зберегти екологію Чернігова.
Докладніше про дитяче прибирання дивіться у сюжеті на ЧЕline.