Героя АТО з Корюківщини нагороджено посмертно орденом «За мужність»
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2016/07/4be40ba48cb75b4a5aad1477146e6533_M-e1469273676612.jpg)
Орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно) нагороджено Сергія Бадуненка, уродженця села Охрамієвичі Корюківського району.
Відповідний указ оприлюднено на офіційному сайті Президента України.
За особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі нагороджено ряд військовослужбовців.
Бадуненко Сергій Іванович народився 15 січня 1988 року в селі Охрамієвичі Корюківського району.
У 2005 році закінчив Охрамієвицьку ЗОШ І-ІІІ ступенів і вступив до Чернігівського професійно-технічного училища №1, де здобув професію слюсаря-ремонтника. У 2007 році проходив військову службу в м.Десні, військова частина А 17/13. З 2008 по 2014 роки працював на заробітках в Автономній Республіці Крим. Одним із перших в Корюківському районі був мобілізований на військову службу в зоні АТО.
Загинув 30 квітня 2015 року внаслідок осколкових поранень у районі села Старогнатівки Волноваського