Майстер-клас із писанкарства пройшов у Коропі
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2019/04/d4582841a833ab9c663b6f7920b8e0f5-e1555935707515.jpg)
Аромат воскових свічок і дитячий сміх, цікавий творчий процес, за яким із задоволенням спостерігаєш – це про вчорашній майстер-клас «Великодні писанки», який організували в Центрі дитячої та юнацької творчості Коропської селищної ради для вихованців закладу та його працівників.
Про це повідомили в секторі інформаційної діяльності, програмного забезпечення та комунікацій із громадськістю виконавчого апарату Коропської селищної ради.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чернігівців навчать розписувати великодні писанки
Керівники гуртків Юрій Михальченко та Наталія Лавренова навчали всіх охочих, як правильно орудувати писачком, наносити малюнок, як фарбувати розмальоване яєчко і потім видаляти віск.
Цей творчий процес, або навіть сакральне дійство, зацікавив не тільки дітей, а й дорослих.