Суспільство
Повінь у Чернігові 1970-го року (Фотофакт)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2019/04/58376861_565243027332135_1963435352949522432_n-e1556274951742.jpg)
У спільноті «Чернігів стародавній» опублікували фотографію, датовану 1970 роком. На фото – Красний міст. Але якщо уважно придивитися, то помітно, що в Стрижні дуже багато води – фактично сягає під самий міст.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чернігів затопило: ретроспектива 1970-го (Фото)
Також на фотографії видно тролейбус і людей, які споглядають з мосту вниз.
Як відомо, у Чернігові 1970 року була значна повінь. Водою затопило чимало вулиць. На іншій світлині (також 1970 рік) можна побачити затоплені вулиці неподалік Красного мосту.