У Чернігові комуналку вибиватимуть колектори
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2019/05/B7dDAdrd20eFNVfY01D5w-e1557816196534.jpg)
Під час ранкової наради всі постачальники послуг у місті відзвітували про перелік заходів з усунення заборгованості.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Співвласник бази на Ріпкинській не платить комуналку
Найкреативнішими були водоканалівці. Вони вводять у штат спеціаліста із заборгованості, надсилають на адреси боржників так звані ганебні листи, смски та налаштовують автоматичний дозвін із проханням заплатити. Крім всього іншого, заповнюють анкети боржників після спілкування з сусідами боржників.
У «ТЕХНОВІ» планують для містян, які заборгували великі суми, наймати колекторів за 10-15% плати від суми боргу. Також хочуть практикувати точкове відключення виключно боржника.
Найскромнішими були в «Облтеплокомуненерго», там тільки планують роздруковувати списки боржників.