Культура
«Полісяни» з Носівки повернулися з всеукраїнського фестивалю з найвищою нагородою
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2019/05/60609255_2309877642587218_3488308949604630528_n-e1558508957242.jpg)
Носівські працівники культури – активні учасники різноманітних конкурсів. Минулими вихідними народний аматорський ансамбль пісні «Полісяни» Носівського міського будинку культури (керівник – Віталій Харченко) демонстрували свій талант на XXVIII Всеукраїнському фестивалі-конкурсі вокально-хорового мистецтва «Калиновий спів» у м. Кропивницький. Про це повідомляють на сторінці Носівської ОТГ у Facebook.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: День вуличної музики в Ніжині: як це було
Носівчани повернулися з високою нагородою і визнанням – І місце.