У Чернігові за ніч виявили трьох нетверезих водіїв
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2019/05/61443559_1202821739877515_6601851542725197824_n-e1558774263269.jpg)
Упродовж нічної зміни інспектори відсторонили трьох водіїв, які керували транспортними засобами в стані алкогольного сп’яніння. Один з порушників став винуватцем дорожньо-транспортної пригоди на вулиці Музичній.
Керуючи автомобілем Suzuki, здійснив наїзд на припаркований автомобіль Toyota, при цьому перебував в стані алкогольного сп’яніння, що підтвердилося у медичному закладі.
Про це повідомили у патрульній поліція Чернігівської області.
Двоє інших, які зголосилися на місці події пройти освідування, прилад Драгер показав результат — 1,91 та 2,14 проміле алкоголю.
На всіх водіїв патрульні склали відповідні адміністративні матеріали та відсторонили їх від керування транспортними засобами. Остаточне рішення щодо притягнення до відповідальності прийматиме суд.
Шановні громадяни, у разі виявлення водія напідпитку повідомляйте про це на службу «102».