Суспільство
Боротьба за гроші для себе: чернігівські чиновники активно відстоюють витрати на своє утримання
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2019/05/61293316_435501000347324_1835775464484896768_n-e1559198799789.jpg)
Чернігівські міські чиновники в умовах браку коштів на освіту, медицину тощо хотіли підвищити витрати на своє утримання. Деякі обранці зазначали: щоб зменшити витрати, можна купувати й вітчизняний автопром, що викликало серед чиновників скептичний сміх.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Чернігівській міськраді створили нову депутатську групу
Загалом рішення не було підтримано, намагання повернутись до цього питання також не набрало голосів. Тому депутати оголосили перерву. Що буде після неї – невідомо. Можливо, мер знайде мотивацію для обранців, щоб ті змінили свою думку.