Культура
Ніжинські позитивчики здобули перемогу у Болгарії
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2019/07/12072019_festuval2-e1563035508958.jpg)
З 5 по 14 липня у Болгарії проходить міжнародний конкурс-фестиваль Кубок Європи — 2019, повідомляє mynizhyn.com.
Головна мета конкурсу — об’єднання талановитих дітей, демонстрація творчих досягнень художніх колективів і солістів, виявлення нових талановитих імен, підвищення рівня кваліфікації та обмін досвідом, популяризація національної хореографічної культури.
Приймають участь у цьому фестивалі і ніжинські позитивчики. Днями вихованці фітнес-центру «Позитив» здобули на фестивалі у Болгарії перше місце у категорії дуети в естетичній гімнастиці.