Кримінал
80-й левел довіри: сіверянин перерахував шахраям 50 тисяч, аби виграти 200
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2019/07/b530966f4c88a3720627650074f8e940_L-e1563276560477.jpg)
«Виграш» перетворився на неприємну ситуацію в Прилуках. На телефон місцевого жителя надійшло смс-повідомлення, в якому йшлося про те, що він виграв 200 тисяч гривень.
Про це ЧЕline стало відомо з власних джерел.
Однак щоб забрати виграш, чоловік мав перерахувати 25% – нібито як податок. Чоловік думав недовго і перерахував на зазначений номер 50 тисяч гривень, але виграшу так і не отримав.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чернігівець перерахував шахраям аванс за авто
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv