Суспільство
Чернігівці масово крадуть гарячу воду
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2019/07/5ccad43121296-e1564472323452.jpg)
У зв’язку з тим, що чернігівці підкручують власні прилади обліку води та вдаються до інших хитрощів, теплогенеруючі компанії несуть значні втрати. Так «Облтеплокомуненерго» втратило 18 тисяч кубів води.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Чернігові знову ремонтуватимуть дороги
У зв’язку з цим компанія разом із «Водоканалом» розпочали встановлення будинкових лічильників. 5 багатоповерхівок вже отримали прилади обліку гарячої води. Надалі подібні заходи впроваджуватимуть у інших будинках міста.
цікаво а що ж далі? будуть шукати конкретне місце втрат чи розподіляти на всіх?