Суспільство
Дві вчительки із Чернігова потрапили до фіналу престижної вчительської премії
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2019/08/gtp2019_top50_final-e1566034613471.jpg)
ТОП-50 фіналістів оголосила престижна премія Global Teacher Prize Ukraine. Імена найкращих вчителів України в прямому ефірі на Facebook-сторінках премії та «Освіторії» назвали директорка з розвитку Оленка Северенчук і контент-менеджерка Юлія Чернова.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українська вчителька розробила курс математики для Instagram, який готує до ЗНО
Серед переможців – дві чернігівські педагогині.
Це Наталія Горнюк – вчителька хімії гімназія № 31 гуманітарно-естетичного профілю. А також Анна Мальована – вчителька інформатики чернігівського ліцею № 22.