Поліція затримала сіверянина, який «замінував» комунальне підприємство
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/obzorio121112extorsiontelefonica31024x614780x405-e1571224198437.jpg)
Співробітники Прилуцького відділу поліції оперативно вирахували чоловіка, який учора ввечері невдало пожартував про замінування комунального підприємства.
Увечері 15 жовтня на службу «102» надійшло повідомлення про замінування комунального підприємства в Прилуках. Чоловічий голос із ознаками сп’яніння сказав, що він замінував приміщення «Прилукитепловодопостачання». На місце події негайно виїхала слідчо-оперативна група Прилуцького відділу поліції та вибухотехніки.
Фахівці оглянули приміщення та навколишню територію і прогнозовано не виявили вибухонебезпечних предметів. Тим часом кримінальна поліція швидко вирахувала «телефонного терориста». Прилучанин зізнався слідчому, що після вживання алкоголю йому спало на думку «повеселитися».
Про це ЧЕline повідомили у секторі комунікації поліції Чернігівської області.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Невідомий жартівник «замінував» садочки, лікарні та «Голлівуд»
Чоловік не придумав нічого кращого, як зателефонувати до поліції з неправдивим повідомленням про замінування.
Чому обрав саме цей об’єкт, чоловік пояснити не зміг. Поліція затримала зловмисника в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Відкрито провадження за частиною 1 статті 259 Кримінального кодексу України (завідомо неправдиве повідомлення про підготовку вибуху) – карається позбавленням волі на строк від двох до шести років. Триває досудове розслідування.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv