Суспільство
У Чернігові вже святкують Halloween (Фото)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/74273930_446380465988710_214754772891205632_n-e1572258519316.jpg)
У п’ятницю Чернігівський обласний молодіжний центр зустрічав у своїх стінах одне з наймістичніших свят року – Halloween.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хелловін: історія свята
Гості заходу змогли взяти участь у різноманітних конкурсах, іграх і змаганнях, поліпшити свої знання англійської мови, зробити море крутих тематичних фото, за допомогою аквагриму доповнити свій моторошно магічний образ і просто класно провести час.
Учасники квесту шукали загадки, сховані в приміщеннях центру, розгадували хитрі завдання Темного Чаклуна, малювали та намагалися віднайти захований скарб за заплутаною магічною картою.
Чернігівський обласний молодіжний центр
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv