Завдяки небайдужим чернігівцям патрульні виявили громадянина, ймовірно причетного до крадіжки
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2019/12/80189531_2195466347424370_7821686773787918336_n-e1577092076310.jpg)
Близько четвертої ранку на вулиці Родимцева до екіпажу патрульної поліції звернулися двоє молодих людей, які повідомили, що бачили невідомого чоловіка, який ходив біля автомобіля, припаркованого неподалік. В авто спрацювала сигналізація і чоловік утік.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Невдала крадіжка: злодії орудували на Єврейському кладовищі
Під час відпрацювання прилеглої території поліцейські виявили громадянина, який, побачивши охоронців порядку, став підозріло поводитися. Невідомий ніс акумуляторну батарею, походження якої він не зміг пояснити. У результаті чоловік зізнався, що зняв акумулятор із чужого авто неподалік.
Патрульні викликали на місце слідчо-оперативну групу. Невідомим виявився 39-річниний чернігівець.
Патрульна поліція Чернігівської області
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv