На Чернігівщині навчають гончарській справі іноземні «делегації» (Фото)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2020/01/81916261_485048019081513_4413440743339720704_n-e1579002190222.jpg)
Гончар із Чернігівщини Олег Луцук «налагоджує» міжнародну співпрацю. Недавно гостями народного умільця стала українсько-турецька родина. Дружина – українка з Менщини, чоловік Мехмет – із Туреччини. Живуть там.
«Вона вагітна, приїхали в гості і дуже захотіла поліпити. Тому й завітали до мене в гості. Мехмет захотів зробити посуд, який у них використовується для традиційної страви. Дружина зробила вазу. Також ліпили традиційну українську іграшку.
Багато людей хочуть спробувати себе в гончарстві, багато людей цікавляться і приїздять. Майже кожні вихідні до мене хтось приїжджає», – розповідає Олег Луцук.
Цей іноземний вояж до гончарної майстерні Олега Луцука в селі Стольному на Менщині далеко не перший. Уже були гості і з Аргентини, і з Польщі, Індії, Люксембургу, Австрії та Німеччини. Представники останньої країни навіть знімали фільм про гончарство та творчих людей Меншини.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv
Олег Дешура