Суспільство
Комунальники розчистили зливнівки в Чернігові (Фото)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2020/02/86708165_1259686101087457_6452799379936903168_o-e1582011865143.jpg)
Працівники дільниці очисних споруд і зливової каналізації комунального підприємства АТП-2528 Чернігівської міської ради всю зиму проводили профілактику мереж.
Про це повідомляє пресслужба підприємства.
У понеділок закінчили чистити від сміття зливову дощову каналізацію на вулиці Бєлова. Туди потрапляє листя і пластикові пакети та різноманітні обгортки, що може мати погані наслідки.
Упродовж тижня комунальники встигли попрацювати в районі Масанів, на вулицях Незалежності та Красносільського. А також на вулиці Доценка, ділянці вулиці Рокоссовського. Сьогодні в планах – вулиця Захисників України та інші проблемні ділянки.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv