На Чернігівщині посилили дезінфекцію ринків (Фото, відео)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2020/03/90633584_2233147000313872_7487086290031083520_n-e1584617779884.png)
У рамках боротьби з коронавірусом Держпродспоживслужба Чернігівської області розпочала роботи із забезпечення посиленого дезінфекційного режиму на агропродовольчих ринках.
Про це повідомляють у відомстві.
Державні лабораторії ветеринарно-санітарної експертизи спільно з керівництвом ринків працюють над посиленням протиепідемічних заходів щодо запобігання занесенню і поширенню вірусу та здійснюють посилену дезінфекцію безпосередньо державних лабораторій, павільйонів ринків, а також місць значного скупчення людей.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Обласна ветеринарна лікарня закупила сучасне обладнання для дезінфекції
Окрім цього, в місцях торгівлі облаштували локації, де можна обробити руки дезінфікуючим спиртовмісним розчином для рук.
Під час карантину співробітники Держпродспоживслужби здійснюють додатковий контроль за дотриманням санітарних норм і правил реалізації продуктів харчування на агропродовольчих ринках і в продуктових магазинах, зокрема посилено дезінфекційний режим у торговельних мережах, контролюється фасування сипучих продуктів харчування та забезпечення персоналу магазинів спецодягом.
На агропродовольчих ринках облаштовано роз’яснювальні стенди з санбюлетнями профілактики коронавірусу.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv