У Чернігові борються з «безхазяйними відходами»
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2020/04/38773bf12c06a29827efdebd4416075a-big1080-e1586408889231.jpg)
У Чернігові починається новий виток боротьби з відходами – оновлюють комісію з питань поводження з безхазяйними відходами. Таке рішення винесено на розгляд виконкому Чернігівської міської ради.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Опалювальний міраж: містяни не помітили «обвалу» цін на тепло
До її складу ввійшли виключно чиновники – Віталій Хрустицький (КП «Муніципальна варта»), Світлана Чікірісова (управління ЖКГ ЧМР), Руслан Волок (КП «АТП-2528), Роман Старіков (КП «Зеленбуд») тощо. Очолив комісію заступник міського голови Андрій Черненко.
За словами Андрія Черненка, це питання є технічним. «Багато людей з попередньої комісії пішли з неї. Таке рішення не вплине на роботу з боротьби з безхазяйними відходами», – сказав він.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv