Суспільство (відео)
Пожежі в зоні відчуження: чернігівська журналістка про радіаційний фон (Відео)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2020/04/2020-04-11_140510-e1586603158754.jpg)
Зараз вітер з Чорнобильської зони відчуження, де палахкотять пожежі, дме в бік Чернігова. Наскільки небезпечні для городян мікрочастинки золи, що містять радіонукліди і переносяться на великі відстані, який зараз фон в Чернігові і що дійсно обурює в цій ситуації, — про все це спробувала розповісти журналістка Людмила Богун.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пожежі в зоні відчуження Чорнобиля: чи зросте радіаційний фон
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv