У мікрорайоні, де проживають чернігівці з COVID-19, проведено дезінфекцію (Фото)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2020/04/94639005_2766337233492427_6249551077834752000_o-e1587803579457.jpg)
З метою попередження поширення коронавірусної інфекції, 24 квітня фахівцями Чернігівського міського відділу Управління ДСНС України у Чернігівській області проведено дезінфекцію прилеглої території по периметру будинку по проспекту Миру, 197-А, спортивного та дитячого майданчиків, які межують із зазначеним будинком, аптеки по проспект Миру та ветеринарної аптеки по вул. Кошевого.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На інфікованого COVID-19 чернігівця поліція склала протокол за порушення умов самоізоляції
Спортивні та дитячі майданчики було огороджено по периметру попереджувальною стрічкою із табличками про заборону їх використання.
Як відомо, у Чернігові підтверджено два випадки захворювання на коронавірусну інфекцію COVID-19. Подружжя, яке захворіло на коронавірус, проживає у зазначеному мікрорайоні.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv