Зниклу на озері 3-річну дівчинку знайшли (Відео)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2020/06/104221620_586803892251096_8873539663556627829_o-e1591898105662.jpg)
Сьогодні, приблизно о 14:30 батьки недогледіли за своєю дитиною, внаслідок чого трирічна Майя безслідно зникла. До пошуку долучили поліцію, нацгвардію, рятувальників і небайдужих громадян. Взяли участь у пошуках також представники Національного Корпусу та Національних Дружин.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Біля озера в Количівці загубилася 3-річна дівчинка
Про це повідомляє Олександр Тарнавський на своїй сторінці у Фейсбуці.
«Після чотирьох годин пошуку з водолазами, собаками і квадракоптерами, ми вишикувались ланцюгом і почали вкотре проходити хащі навколо озера. Саме там, в очереті біля водойми, знайшлась перелякана дівчинка, що відбулась переляком і невеликими подряпинами»,- пише він.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv