Від платників Чернігівщини на підтримку української армії надійшло понад 151 млн гривень
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2020/06/681e54c96ff9d65d90c2f0b451384ef1-e1592570954114.jpg)
Протягом січня – травня 2020 року платниками податків Чернігівської області сплачено понад 151 млн грн військового збору. Це на 12 млн грн більше за аналогічний період минулого року.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Які податки найбільше наповнюють місцеві бюджети Чернігівщини
У травні поточного року надходження військового збору становили 29 млн грн, що майже дорівнює надходженням травня минулого року. Зазначені суми надходжень військового збору надійшли від 7612 податкових агентів — юридичних осіб у сумі понад 141 млн грн та від 10 790 фізичних осіб (приватних підприємців та громадян) у сумі 10 млн гривень.
Найбільші суми військового збору сплачено платниками міст: Чернігова, Прилук, Ніжина, Бобровицького та Ічнянського районів.
Сектор комунікацій Головного управління ДПС у Чернігівській області
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv