Перший тур чемпіонату України з пляжного волейболу приніс перемогу нашим спортсменам
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2020/07/volejbol-2-e1594305470885.jpg)
Минулими вихідними, 4-5 липня, на спортивному майданчику міського пляжу «Золотий берег» відбувся перший етап чемпіонату України з пляжного волейболу. У турнірі взяли участь 24 команди з різних міст України.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Чернігівській ОДА привітали переможців чемпіонату області з волейболу пам’яті Віталія Сидоренка
У результаті напруженої боротьби перше місце вибороли брати Річард та Іван Ліхацькі; друге місце завоювали Денис Копич та Володимир Леоненко, обійшовши команду з м. Києва. Володарі перших двох сходинок п’єдесталу — представники відділення класичного волейболу ШВСМ з ігрових видів спорту.
Департамент сім’ї, молоді та спорту ОДА
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv