Померла чернігівська художниця Віра Жлудько
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2020/07/gr_22.06.2018_sesia_23-e1594481823156.jpg)
Учора, 10 липня, перестало битися серце доброї людини, красивої жінки, гарної мами, декораторки, художниці-постановниці Молодіжного театру 1996-2004 років Віри Жлудько. Про це повідомляють на сторінці Молодіжного театру в Facebook.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Чернігівщині померла молода журналістка
Віра Жлудько – відома українська художниця, членкиня Спілки художників України, доцентка Чернігівського університету. Представляла Чернігів на художніх виставках по всій країні і за кордоном. Її роботи є в художніх колекціях Польщі, Хорватії, Америки, Франції, Нідерландів, Китаю, Туреччини.
Впродовж майже 10 останніх років жінка боролася з онкологічним захворюванням.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv