З Десни підняли тіло невідомого чоловіка: особа встановлюється
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2020/07/unnamed-2-3-e1595224044106.jpg)
Учора, 19 липня, на Чернігівщині зафіксовано два випадки загибелі на водних об’єктах. Про це ЧЕline повідомили в У ДСНС України у Чернігівській області.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Біля пішохідного мосту у Чернігові підняли тіло невідомого потопельника
Так, о 10 год. 20 хв. для надання допомоги по підняттю тіла чоловічої статі (особа встановлюється) з р. Десна біля с. Беремецьке, Козелецького району, залучалось відділення 7 ДПРП м. Остер (2 чоловіки особового складу, 1 одиниця техніки).
О 13 год. 33 хв. в ставку біля с. Бубнівщина, Прилуцького району, місцевим населенням виявлено та піднято на поверхню тіло місцевої жительки, 1981 р.н. Причина смерті встановлюється.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv