Культура
У ніжинській дитячій бібліотеці збереглася унікальна пічка
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2020/07/109994309_3098385653615742_8525297855560784674_o-1-e1595779482561.jpg)
Читальний зал дитячої бібліотеки в Ніжині прикрашає старовинна кахляна пічка. Фото на своїй сторінці у Facebook опублікував науковий співробітник Ніжинського краєзнавчого музею ім. Івана Спаського Олександр Морозов.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Музей на Чернігівщині пропонує туристам поміряти 13-кілограмову кольчугу
Подібні пічки колись були важливим атрибутом та окрасою кожної оселі. У ніжинських будинках були поширені пічки як кустарного (місцевого), так і фабричного виробництва.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv