На Чернігівщині депутати сільради голосували за виділення земель собі та своїм родичам
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2020/07/unnamed-19-e1596002598371.jpg)
Принципово відстоюючи свою правову позицію, прокуратурою доведено вчинення депутатами Пушкарівської сільської ради адміністративних правопорушень, передбачених частинами першою та другою статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення (неповідомлення особою про реальний конфлікт інтересів та вчинення дій в умовах реального конфлікту інтересів).
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Конфлікт інтересів: депутат підтримав дружину
Постановами Ріпкинського районного суду області, які набрали законної сили 21.07.2020, депутатів визнано винуватими у тому, що в порушення вимог ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» на сесіях ради голосували за затвердження проектів відведення та передачу у власність земельних ділянок для себе, а також своїх близьких родичів.
Протоколи про адміністративні правопорушення за вказаними фактами складені уповноваженими особами Національної поліції України за погодженням з прокуратурою Чернігівської області.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv
Прес-служба прокуратури Чернігівської області