Чернігівські поліцейські затримали підозрюваного у серії крадіжок з під’їздів будинків
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2020/09/119662106_1828214890678075_4532537783854985216_o-e1600245983336.jpg)
Поліція оголосила про підозру 42-річному чернігівцю, який здійснив низку крадіжок з багатоповерхівок.
15 вересня на лінію «102» надійшло повідомлення від 60-річної мешканки Чернігова. Жінка виявила крадіжку тубуса з риболовними снастями, який зберігався в побутовому приміщенні в під’їзді її будинку.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Прилуцькі поліцейські оперативно затримали магазинних злодіїв
На місце події виїхала слідчо-оперативна група Чернігівського відділу поліції. В ході проведення оперативно-розшукових заходів співробітники відділу кримінальної поліції викрили у крадіжці 42-річного чернігівця.
Поліцейські також встановили, що підозрюваний причетний до низки крадіжок з під’їздів будинків по всьому місту протягом липня-вересня цього року. Раніше чоловік був неодноразово засуджений за вчинення майнових злочинів.
Поліція відкрила кримінальне провадження за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка, поєднана з проникненням у приміщення), що карається позбавленням волі на строк від трьох до шести років.
Поліцейські затримали підозрюваного у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Вживаються заходи щодо вилучення викраденого майна.
Нині триває досудове розслідування.
Поліція Чернігівської області
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv