«Десна» не змогла дотиснути «Інгулець» у Кропивницькому
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2020/09/119961281_3305156779568800_5299254256421469363_o-e1600536066234.jpg)
У матчі 3-го туру української Прем’єр-ліги чернігівська «Десна» зіграла в нічию у Кропивницькому проти новачка найвищого дивізіону футбольного клубу «Інгулець» з селища Петрове.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Кубку України «Десна» зіграє з Рухом
На гол «деснянця» Андрія Гітченка, який він забив на 49-й хвилині матчу, господарі відповіли голом-красенем від Ніки Січінави на 57-й хвилині. Попри тотальну перевагу команди з Чернігова, фінальний свисток головного арбітра матчу зафіксував нічийний результат на табло.
Чернігівська «Десна» після трьох ігор набирає 5 очок, вигравши один поєдинок та двічі зігравши у нічию.
Вже в четвер, 24 вересня, чернігівську «Десну» очікує дебютне протистояння у Лізі Європи проти німецького «Вольсбурга».
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv