Начальник управління Прилуцької міськради закупив товари за завищеними цінами
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2020/10/o_1dl1dfcgchak7k712dc129c2ki1k-e1604134215236.jpg)
За принципової позиції Прилуцької місцевої прокуратури вироком Прилуцького міськрайонного суду від 23.10.2020 колишню посадову особу Прилуцької міської ради засуджено за службову недбалість- кримінальне правопорушення передбачене ч.1 ст.367 КК України.
У судовому засіданні прокурором доведено, що у вересні 2017 року начальник управління Прилуцької міської ради закупив за державні кошти товари за завищеними, порівняно з ринковими, цінами, переплативши понад 65% їх вартості, внаслідок чого заподіяв збитків бюджету на суму 157 тис.грн.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Чернігівщині поліцейських засуджено за хабарництво
Прокурором в судовому засіданні доведено його винуватість у скоєнні кримінального правопорушення.
Незважаючи на запереченнясвоєї вини обвинуваченим, суд, дослідившинадані прокурором та стороною захистудокази, визнавобвинуваченоговинним за ч.1 ст.367 КК України, призначивпокарання у вигляді штрафу в сумі 300 неоподатковуванихмінімумівдоходівгромадян з позбавленням права займати посади, пов’язані з виконанням організаційно розпорядчих та адміністративно-господарських обов¢язків строком на 2 роки, а також присудив стягнутиматеріальнізбитки на користьмісцевого бюджету.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv
Прилуцька місцева прокуратура