Від імені податківців телефонують шахраї та просять фінансову допомогу
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2021/02/1509111-shahraystvo-na-sotni-tisyach-griven-litnya-zhitomiryanka-viddala-groshi-na-obmin-lipovim-sotspratsivnikam-e1612614764149.jpeg)
Головне управління ДПС у Чернігівській області звертає увагу суб’єктів господарювання, що на території області пожвавили свою незаконну діяльність телефонні шахраї. Невідомі особи телефонують з проханням передзвонити начальнику Корюківської ДПІ за номером 0991156255. За цим телефонним номером відповідає невідома особа, яка представляється начальником Корюківської ДПІ та просить надати фінансову допомогу.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чернігівець намагався дати хабар поліцейському
Головне управління ДПС у Чернігівській області застерігає платників податків бути пильними та не піддаватися на провокації.
Попереджаємо, що у разі надходження подібних дзвінків з будь-якими незаконними пропозиціями або вимогами, одразу повідомляйте працівників підрозділу з питань запобігання та виявлення корупції за номерами телефонів: (0462) 652-315, 652-392, 668-522.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv