У Ніжині відкрили меморіальну дошку Лесі Коцюбі
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2021/03/162303252_814754909124017_1602891724964594702_n-e1615987893378.jpg)
Учора, 17 березня, відбулось урочисте відкриття меморіальної дошки видатній ніжинці, літературознавиці, доценту Ніжинського державного педагогічного інституту ім. М. В. Гоголя Лесі Коцюбі.
Леся Йосипівна Коцюба була активною учасницею дисидентського руху.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кабмін погодив звільнення голів РДА на Чернігівщині
Науковиця багато працювала над проблемами української фольклористики, результати своїх досліджень систематично друкувала в журналах і газетах. Усе своє життя боролась за українську мову та незалежність України, за що й постраждала від колишньої радянської влади.
Меморіальна дошка розміщена на будинку по вулиці Московській, 15-В.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv
Пресслужба ніжинської міськради