Василя Тройну офіційно представили новим головою Чернігівської РДА
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2021/06/WhatsApp-Image-2021-06-10-at-16.50.30-e1623390247564.jpeg)
Президент України 7 червня своїм Розпорядженням призначив Василя Тройну керівником Чернігівської районної державної адміністрації. Після завершення адміністративно-територіальної реформи новоутворений район об’єднав території колишніх Городнянського, Козелецького, Куликівського, Ріпкинського та власне Чернігівського районів.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Призначено нового голову чернігівської райадміністрації
Учора, 10 червня голова Чернігівської ОДА Анна Коваленко представила активу Чернігівського району нового керівника місцевої адміністрації.
Тройна Василь Іванович народився 12 березня 1973 року у місті Корюківка. Має дві вищі освіти. У 2005 році закінчив Київський міжнародний університет за спеціальністю «психологія». У 2019 — Університет економіки та права «КРОК», за спеціальністю банківська справа і страхування. Працював на керівних посадах у комерційних структурах міста Києва.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv