Суспільство
У Чернігові реорганізовують ще один медичний заклад
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2021/06/unnamed-9-e1623644904663.jpg)
Комунальне некомерційне підприємство «Чернігівський міський стоматологічний центр» реорганізовують. Це питання будуть розглядати на черговій сесії міської ради.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Танці з бубнами, реорганізація РАЦСу та sms для мера: найважливіше з ранкової наради в мерії (Відео)
Реорганізація буде відбуватися шляхом приєднання до комунального некомерційного підприємства «Дитяча стоматологічна поліклініка» Чернігівської міської ради.
Цікавим є пункт 7.3. проекту рішення.