Спорт
Юрій Вірич — чемпіон зі штовхання ядра серед спортсменів з порушеннями слуху
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2021/07/2021_07_06_sport_2-e1625554691999.jpg)
З 1 по 3 липня в місті Бахмут Донецької області проходив чемпіонат України з легкої атлетики серед спортсменів з порушеннями слуху. У заході взяли участь 65 легкоатлетів з 11 регіонів країни. Змагання були відбірковими до чемпіонату світу серед спортсменів з порушеннями слуху.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Чернігові можуть встановити меморіальну дошку на честь міського голови
Представник Чернігівщини Юрій Вірич виборов золоту медаль зі штовхання ядра.
Юрій Вірич — Майстер спорту України з легкої атлетики, вихованець Чернігівської обласної ДЮСШ осіб з інвалідністю. Тренер – Олександр Анатолійович Середа.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv