Балансування на грані фолу: складне життя «Буревісника»

«У передостанньому турі другого етапу змагань в українській волейбольній Суперлізі свої чергові поєдинки провів чернігівський «Буревісник – ШВСМ». Цього разу матчі чемпіонату за 5-8 місця пройшли в місті Дніпро.

Задля збереження прописки в Суперлізі чернігівським волейболістам треба набирати максимум балів у кожному з протистоянь.

Перший матч третього туру «Буревісник» провів проти ще однієї студентської команди – харківської «Юракадемії». Кожна гра між цими командами завжди була доволі напруженою. Не став винятком і цей поєдинок.

Уже в першій партії командам довелося на «більше – менше» визначати переможця в локальній битві. Більш вправними в цьому були харків’яни, які перемогли 26:24. У другому сеті волейболістам «Буревісника» вдалося відновити рівновагу, перемігши 25:18. Третій сет показав міцність нервів гравців команди зі Слобожанщини, які в кінцівці партії дотиснули своїх суперників 25:22. Деморалізованість гравців «Буревісника» далась взнаки і в заключній четвертій партії, яку вони безславно програли 25:9.

«Юракадемія» (Харків) – «Буревісник – ШВСМ» (Чернігів) – 3:1 ( 26:24, 18:25, 25:22, 25:9 )

Друга гра в рамках третього туру проти лубенського «Фаворита» мала б додати позитивних емоцій вболівальникам чернігівської команди. Однак і в цьому матчі легкої прогулянки для наших волейболістів також не вийшло. Більше того, «Буревісник» був у статусі «наздоганяючих», адже після перемоги в першому сеті 26:24 два наступні були програні – 25:22 та 25:18, відповідно. Знайшовши в собі сили зрівняти рахунок у четвертій партії – 25:15, чернігівці вже в додатковій партії зуміли здобути два надважливі очки до своєї скарбнички, перемігши 15:9.

«Фаворит» (Лубни) – «Буревісник – ШВСМ» (Чернігів) – 2:3 ( 24:26, 25:22, 25:18, 15:25, 9:15 )

Заключний поєдинок у Дніпрі наша волейбольна команда провела проти господарів майданчика. І знову для визначення переможця командам довелося зіграти п’ять партій. Перший сет «дніпряни» виграли доволі легко – 25:13, а ось другий і третій записали на свою користь уже чернігівці – 25:17 та 25:21. У четвертій партії «Дніпро» зумів встановити «статус-кво» за рахунку 25:17. І вже за підсумками додаткової короткої партії саме господарі майданчика зуміли відсвяткувати остаточну перемогу в матчі, маючи рахунок 15:7 на свою користь.

«Буревісник – ШВСМ» (Чернігів) – «Дніпро» (Дніпро) – 2:3 ( 13:25, 25:17, 25:21, 17:25, 7:15 )

Після дніпровського вояжу чернігівський «Буревісник – ШВСМ» не зумів покращити свого становища в турнірній таблиці і наразі залишається на 7-му місці в турнірній таблиці. Вирішальними для нашої команди стануть матчі останнього туру чемпіонату, які пройдуть на «домашньому» майданчику «Буревісника» з 13 по 15 квітня.