Суспільство
У Чернігові відкрили меморіальний стенд
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2021/08/2021_08_18_stendu_1-e1629293461289.jpeg)
В обласному центрі з’явився ще один стенд, присвячений чернігівцям, які загинули у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Прилуках пройшов вуличний квест по меморіальних дошках
Відкрили його в Інституті сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААН України. Почесні гості — члени громадських організацій «Родина Воїна» та «Єдина родина Чернігівщини».
За інформацією Інституту сільськогосподарської
мікробіології та агропромислового виробництва НААН України
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv