Політик із Чернігова ввійшла до складу «енергетичної» робочої групи Зеленського
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2021/09/242461610_613883933109679_4484646259968919505_n-e1632125572909.jpg)
Для підготовки пропозицій щодо заходів із запобігання та мінімізації негативних наслідків для держави у зв’язку із будівництвом магістральних газопроводів в обхід України президент Володимир Зеленський своїм розпорядженням створив робочу групу з напрацювання пропозицій щодо окремих загроз у безпековій та енергетичній сферах.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Свириденко увійшла до наглядової ради «Нафтогазу»
До складу цієї робочої групи потрапила також Юлія Свириденко з Чернігова.
Як відомо, Юлія Свириденко працювала на різних керівних посадах у Чернігівській ОДА та Чернігівській міській раді. А в грудні 2020 року стала заступником голови Офісу президента.
Нещодавно вона увійшла до складу наглядової ради «Нафтогазу».
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv