Скасування святкування Дня міста, коронавірус у немовля та ДТП у Чернігові: дайджест новин середи
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2021/09/242236632_986120375294136_5333589095153540023_n-e1632320071852.jpg)
Із завтрашнього дня по всій території України починають діяти обмеження «жовтої» карантинної зони. У Чернігові скасували всі святкові заходи до Дня міста. Однак, школи та дитсадки працюватимуть у звичайному режимі. А ось «Чернігівська політехніка» переходить на дистанційне навчання.
Чернігівська міська рада продає автівку.
Не обійшовся день і без надзвичайних подій. Так, на київській трасі перекинулася фура. А у Чернігові автівка збила мопедиста. Поліція розшукує свідків смертельної ДТП між Меною та Корюківкою.
Сьогодні стало відомо, що у тримісячного малюка з Чернігівщини діагностували коронавірусну інфекцію.
У селі на Чернігівщині виготовляють сир за грузинськими рецептами.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv
Фото — Валентин Бобир