Суспільство
Вчителі початкових класів уже оцінили зміни шкільної програми
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2016/09/14359792_1044906712289641_2090738837_o-e1474035484862.jpg)
З 1 вересня більше не перевірятимуть читання на швидкість, на уроках фізкультури не буде нормативів і команд «рівняйсь-струнко», дітей не примушуватимуть зубрити напам’ять таблиці множення і додавання.
Під час відвідин Іваницької школи Ічнянського району журналістами Чеline вчителі повідомили, що першачкам стало легше навчатися. Проте не набагато.
«Важка програма була, – каже вчителька початкових класів Ніна Іванівна. – Таблицю додавання-віднімання заучували напам’ять, а вони ж маленькі. Більшості — по 6 рочків».
Зміни Міністерства освіти мають піти на користь, переконані освітяни. Однак програму треба ще вдосконалювати.