Поліцейські Чернігівщини скерували до суду справу серійних квартирних крадіїв
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2021/09/243774795_2139560272876867_5725860357213827955_n-e1632908010574.jpg)
Учора, 28 вересня, слідчий поліції завершив досудове розслідування та передав прокурору для направлення до суду обвинувальний акт щодо членів міжрегіональної організованої злочинної групи, які скоїли низку квартирних крадіжок у містах Чернігів, Прилуки та Ічня.
Поліцейські встановили, що в лютому-квітні 2021 року зловмисники обікрали близько десяти домівок у різних населених пунктах. Вони спеціалізувалися на крадіжках ювелірних прикрас, техніки та грошей. Загальна сума завданих потерпілим збитків становила майже 170 000 гривень.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Чернігівщині поліцейські повідомили про підозру співробітнику лісництва у підробленні документів і розтраті майна
Під час огляду місць подій співробітники кримінальної поліції Чернігівського та Прилуцького районів та Управління карного розшуку ГУНП у Чернігівській області знайшли деякі спільні риси. Проникнення до помешкань відбулося шляхом підбору ключів до вхідних дверей. Усюди поруч із місцями злочинів свідки бачили легковик. Правоохоронці встановили, що авто належить 33-річному сумчанину і воно активно курсувало маршрутами Сумщина – Київщина – Чернігівщина».
6 квітня співробітники кримінальної поліції затримали гастролерів під час скоєння злочину. Троє сумчан обікрали квартиру в спальному районі Чернігова і якраз пакували в квартирі золоті та срібні прикраси та ноутбук. Під час огляду їхнього автомобіля правоохоронці виявили частину викрадених раніше речей і грошей, а також гранату Ф-1.
У процесі подальшої перевірки правоохоронці встановили, що власник автомобіля обкрадав квартири разом із двома товаришами із Сум. Одному з них 32 роки, іншому – 28 років.
Усіх трьох осіб поліція затримала в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.
Поліцейські зібрали ґрунтовну доказову базу та 22 вересня повідомили мешканцям Сумщини про підозру у скоєнні злочинів, передбачених:
— частиною 3 статті 28 Кримінального кодексу України (вчинення злочину групою осіб);
— частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України – крадіжка, поєднана з проникненням у приміщення.
28 вересня правоохоронці скерували обвинувальний акт у кримінальному провадженні до суду. Учасникам організованої злочинної групи загрожує позбавлення волі на строк до шести років.
Поліція Чернігівської області
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv