Суспільство
Мерське опитування: старша і середня школи можуть не вийти на очне навчання
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2021/11/250600878_5057971070898602_5639095555357025291_n-e1635834814885.jpg)
Під час ранкової наради міський голова дав вказівку до четверга провести опитування серед батьків середньої та старшої школи щодо доцільності виходу на очне навчання. Причина такого опитування, за його словами, – захворюваність серед дітей.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Чернігівська політехніка” переходить на дистанційне навчання
Як довго триватиме дистанційне навчання, міський голова не уточнив. Але з огляду на те, що Атрошенко хоче економити на енергоносіях, то це може тривати до потепління.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv