Надзвичайні події
У Чернігові за добу сталося дві пожежі
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/po-1-e1639994007977.jpg)
Протягом минулої доби, 19 грудня, у Чернігові сталося дві пожежі.
Про це повідомляє Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Чернігівщині перекинулася автівка: пасажирка загинула
Так, по вул. Сосновій, 88 пожежа літньої кухні. Вогнем пошкоджено внутрішнє облицювання стін. Ймовірна причина — недолік конструкції, порушення правил монтажу нагрівальних печей та димарів.
Того ж дня, по вул. Родимцева, 3 в під’їзді п’ятиповерхового житлового будинку сталася пожежа електрощитової. Вогнем пошкоджено обладнання електрощитової. Ймовірна причина — коротке замикання електромережі.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv