Ще дві пожежі сталися на Чернігівщині
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/photo_2022-01-08_08-21-26-kopiya-e1641645939171.jpg)
За останню добу ще дві пожежі сталися на території Чернігівської області.
Про це повідомляє Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Через коротке замикання на Чернігівщині згорів житловий будинок
Так, зранку 7 січня в с. Білорічиця Прилуцького району (Сухополов’янська ТГ) в господарстві по вул. Береговій, 19 сталася пожежа житлового будинку. Вогнем знищено покрівлю та перекриття, майно, пошкоджено стіни та покрівлю. Причина — порушення правил монтажу електроустановок та електромереж.
А вночі 8 січня в с. Підлісне Чернігівського району (Кіптівська ТГ) в господарстві по вул. Кедовській, 45 сталася пожежа житлового будинку. Вогнем знищено перекриття, пошкоджено покрівлю. Причина та збитки встановлюються.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv