Надзвичайні події
Впродовж минулої доби вогнеборці Чернігівщини ліквідували 6 пожеж
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/izobrazhenie_viber_2022-01-27_10-04-10-870-kopiya-e1643290979828.jpg)
За минулу добу вогнеборці підрозділів Головного управління ДСНС України у Чернігівській області 6 разів залучались до ліквідації пожеж, 4 з яких виникло в житловому секторі громадян, 1 на транспорті та 1 інша.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Чернігові горіла квартира в п’ятиповерхівці
Причинами загорянь послужило коротке замикання електромережі, порушення правил монтажу нагрівальних печей та димарів, необережність громадян у поводженні з вогнем. Вогнем пошкоджено 3 будівлі різного призначення, легковий автомобіль BMW Х1.
ГУ ДСНС України у Чернігівській області
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv