Добрянська громада отримала гуманітарну допомогу (Фото)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/04/photo_2022-04-14_13-19-48-e1649942109794.jpg)
Днями Чернігівська ОВА доправила до Добрянської громади продуктові набори (отримані в межах державної програми), товари першої необхідності та свіжий хліб.
Заступник начальника ОВА Дмитро Іванов передав громаді Starlink від Чернігівського ІТ-кластера.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Мені розпочнеться реалізація бензину і дизпалива
«Ми спільно забезпечили громаду якісним інтернетом, щоб вони самі вже своєчасно реагували на виклики, вчасно нараховували та платили зарплату, допомогли із запуском роботи місцевого малого бізнесу», – наголосив Дмитро Іванов.
Серед найбільших проблем громади – зруйнований міст на шляху до Чернігова. Тож наразі до громади можна потрапити тільки в об’їзд. Наразі питання відновлення прямого шляху опрацьовується.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv